hlava.png

Mladí hasiči

16. duben 2016
Jeřmanický víceboj
Na soutěž, kde se soutěžilo v šesti disciplínách, jsme vyjeli se čtyřmi družstvy - dvě v kategorii mladší a dvě v kategorii starší. Počasí nám celý den nepřálo. Mladší děti se umístily na 14. a 16. místě z 29 družstev a starší na 11. a 16. místě z 20 družstev. Všem dětem moc gratulujeme, děkujeme za výdrž a hezké umístění! Děkujeme také rodičům, kteří nás přijeli podpořit. Velký dík patří rodině Petříkových za jejich cateringové služby.
Fotky starších družstev přidáme, až se nám je podaří "vydolovat" z paměťové karty.
20160416_113535 (2).jpg
24. říjen 2015
Podzimního kola hry Plamen - ZPV se zúčastnila i naše jediná dorostenkyně. První závod + první nervozita + velké nasazení = nádherné sedmé místo! Gratulujeme.
20151025_141547 text.jpg
23. říjen 2015
Konalo se podzimní kolo hry Plamen - ZPV ve Vratislavicích nad Nisou, kterého se zúčastnily oba naše týmy (starší i mladší).  Svým znamenitým výkonem si vybojovaly dobrou pozici do jarního kola celoroční hry Plamen.
DSCI0720 - text.jpg
3. říjen 2015
Ráno jsme odjeli na soutěž "Mníšecké kolečko". Poprvé si zde naši mladí hasiči vyzkoušeli závod požární všestrannosti. Starší obsadili krásné desáté místo. Mladší skončili na nádherném pátém místě. Všem zúčastněným, soutěžícím i náhradníkům, patří velký dík za kus odvedené práce. Děkujeme.
DSCI0535 - označení.jpg
13. červen 2015
Další soutěž a tentokrát pro změnu na hřišti v Karlinkách :-) - Karlinský H-FAKTOR.
Vyvolenou a jedninou disciplínou byl požární útok. Naši mladí hasiči znalí terénu vybojovali šesté (starší žáci) a sedmé (mladší žáci) místo.
6. červen 2015
Mladí hasiči vystoupili v rámci dětského dne v Machníně. Předvedli ukázky požárního zásahu. Více v galerii.
31. květen 2015
Tento den jsme se sešli u školy na naší první brigádě. Připravovali jsme školní pozemek pro realizaci nového dětského hřiště. Sešlo se nás hodně (i někteří rodiče) a tak připravená práce rychle ubývala. Děti dokázaly, že to umí nejen s hasičským nářadím, ale i s hráběmi, lopatou a kolečkem :-) .
17. květen 2015
Na naši druhou soutěž Dvojboj svatého Floriana jsme nemuseli daleko. Konala se na našem pozemku a soutěžilo se v požárním útoku a tajné disciplíně. Za SDH Machnín opět soutěžily obě věkové kategorie. Díky úspěchu v tajné disciplíně se starší umístili na krásném osmém místě (ze čtrnácti družstev). Třinácté místo (ze sedmnácti družstev) ukořistili mladší.
DSCI0537 - popis.jpg
16. květen 2015
Zúčastnili jsme se naší první soutěže na hřišti v Karlinkách. Mladší i starší družstva soutěžila ve třech disciplínách - požární útok, štafeta 4x60 m a štafeta požárních dvojic. Vše dle pravidel hry Plamen. Starší se ve své kategorii umístili na desátém místě. Mladší skončili ve své kategorii na jedenáctém místě.
20150516_155640 - popis.jpg
2. květen 2015
Trénovali jsme kompletní požární útok. Mladší i starší se velmi snažili a bylo to vidět - šlo jim to skvěle :-).
Začali jsme trénovat i štafetu 4 x 60m.
Více v galerii.
1. květen 2015
Vydali jsme se na hřiště do Karlinek, kde děti poznaly i jiné disciplíny než požární útok - štafetu 4 x 60m a štafetu požárních dvojic.
6. březen 2015
Na dnešní schůzku jsme plánovali cvičení na požární útok. Počasí nám lehce nepřálo, ale nedali jsme se a trénovali alespoň v hasičárně. Velmi děkujeme všem dětem. Byly moc šikovné, skvělé a úžasné. Příští týden je opět sraz v 16:00 na pozemku (louce).
Těšíme se na hojnou účast!

David Gašpar ©2014